Четыре четверти - четыре мероприятия

"Қамысты ауданының білім бөлімінің Адай жалпы білім беретін мектебі" КММ шағын орталығының тәрбиеленушілері "төрттен токсан-төрттен өнер" тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында "Асық ату"ойынын ойнады
Қазақтың ұлттық ойындары табиғатпен және оның заңдарымен тығыз байланысты. Асық ойнау баланың жүйке жүйесін нығайтады, мінезді берік етеді, қимылдарды дәлірек етеді.

В рамках реализации концепции "Төрт тоқсан-төрт өнер" воспитанники мини-центра КГУ "Адаевская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" играли в игру "Асық ату"
Казахские национальные игры тесно связаны с природой и её законами. Игра в асыки укрепляет нервную систему ребенка, делает характер более выносливым, движения более точными.