Классный час "Ученик и закон"

21 қарашада ЮПП отрядының мүшелері 3-сыныпта "оқушы және заң" сынып сағатын өткізді. Мақсаты: кәмелетке толмағандар арасындағы қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу. Балаларға ұсақ бұзақылық, балағат сөздер, жеке тұлғаларды қорлау, тұрғын үй-жайларды қорлау, қоғамдық орындардың ластануы және т. б. үшін жауапкершілік туралы айтылды.

21 ноября, членами отряда ЮПП, был проведен классный час «Ученик и закон» в 3 классе. Цель: профилактика преступлений и правонарушений среди несовершеннолетних. Ребятам рассказали об ответственности за мелкое хулиганство, нецензурную брань, оскорбительное приставание к физическим лицам, осквернение жилых помещений, загрязнение мест общего пользования и т. д.